Купить сигнализатор поклевки можно здесь

 

 

 

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВІКТОР ЄЛЕНСЬКИЙ РОЗПОВІВ ПРО ТОМОС

 

За ініціативи Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» спільно з Київською обласною бібліотекою для дітей, що розташовується у столиці на Русанівській набережній, 12, започатковано цикл регулярних просвітницьких бесід для ознайомлення тих, хто навчає та навчається, з унікальними подробицями сучасного етапу розбудови нашої країни.

Першим гостем став Віктор Єленський, народний депутат України, голова підкомітету з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Відомий релігієзнавець, доктор філософських наук і водночас державний діяч топ-рівня ґрунтовно висвітлив тему «Томос із Константинополя для автокефалії українського православ’я».

 

 

Віктор Єленський – на передньому плані, у президії – Юрій Лагутов, директор Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ»

Віктор Єленський – на передньому плані, у президії – Юрій Лагутов,
директор Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ»

 

Зазначалося, що серед усіх найдавніших помісних церков, до яких належать Константинопольська, Олександрійська, Антиохійська та Єрусалимська, саме перша є материнською для України, оскільки звідти Русь одержала християнську віру. Нині Архієпископом Константинополя – Нового Риму, Вселенським Патріархом є святіший Варфоломій, з яким Віктор Єленський неодноразово зустрічався особисто та обговорював перспективи надання канонічного автокефального статусу помісній православній церкві у незалежній Україні.

 

 

Тепер, коли українські архієреї та світська влада спільно, згідно з історичною традицією, звернулися до Патріарха Варфоломія з проханням про дарування автокефалії, відкривається шлях до одержання відповідного церковного документа – томосу. Саме для цього в Україну прибули два екзархи (посланці) із Константинополя.

 

 

Віктор Єленський наголосив, що після надходження томосу, де має бути вказано титул очільника Церкви, яка визнаватиметься автокефальною на світовому рівні, відбудеться об’єднавчий собор з метою обрання предстоятеля. У подальшому кожний православний приход України самостійно визначатиметься стосовно своєї приналежності до того чи іншого духовного центру.

Присутні зі значним інтересом дослухалися до ексклюзивної інформації від людини, котра нині безпосередньо перебуває у вирі найактуальніших для нашої країни подій сьогодення.

 

 

Народний депутат відповів на усі запитання аудиторії.

 

 

Вересень 2018 року

 

 

 

 

ВОЯКАМ ОУН І УПА – СТАТУС УБД!

 ЗВІЛЬНЕНИМ З ПОЛОНУ –
СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО!

 

Юрій Лагутов розповів про діяльність Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції щодо повноцінного визнання героїв, які зі зброєю в руках виборювали незалежність України у ХХ столітті, а також про необхідні соціальні гарантії для незаконно ув’язнених теперішньої війни, які перебували у неволі на тимчасово окупованих територіях та у Росії.

Дивіться виступ на круглому столі «Визначення ветеранських статусів. Доцільність перегляду наданих статусів», що відбувся в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

 

 

Червень 2018 року

 

 

ВИМАГАЄМО УСУНЕННЯ ЧЕРНИША

З ПОСАДИ МІНІСТРА

 

У квітні 2018 року виповнилося два роки відтоді як Уряд прийняв рішення про утворення Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Увесь цей час його очолює Вадим Черниш – найсумнівніше призначення в чинному Кабінеті Міністрів України.

Що очікувалося від людини з ТАКОЮ біографією, те зрештою і сталося. Як насправді виглядає нині дивне «Міністерство сюрреалізму» із середини, свідчить інфографіка. Збільшіть зображення, дізнайтесь достовірні факти! Матеріали можна також роздрукувати на стандартних аркушах, щоб передати, зокрема, тим народним депутатам, хто проголосував за цього персонажа в 2016 році.     

 

Детальніше: ВИМАГАЄМО УСУНЕННЯ ЧЕРНИША З ПОСАДИ МІНІСТРА

 

 

ДИРЕКТОР «ІНТЕР-АКЦІЇ» ЗУСТРІВСЯ
ЗІ СТУДЕНТАМИ

 

15 лютого 2018 р. кандидат наук з державного управління Юрій Лагутов провів тренінг на тему «Управління у сфері громадської діяльності» для студентів факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну. Захід ініціювала доцент вузу Марина Скиба.

Націлюючи молодь на здобуття знань та опанування необхідними навичками для менеджерів сучасного світу, Ю.Лагутов надав поради людини-практика, яка себе реалізувала, розповів студентам свою історію успіху. Присутні з інтересом слухали виступ.  

 

 

Детальніше: ДИРЕКТОР «ІНТЕР-АКЦІЇ» ЗУСТРІВСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ

2018  goia.org.ua