Купить сигнализатор поклевки можно здесь

 

  

ВОЛОДИМИР СТАВНІЧУК ПРЕЗЕНТУВАВ БРЕНД «UKRAINE NOW»

 

Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» завершує спільний з Київською обласною бібліотекою для дітей цикл просвітницьких бесід для ознайомлення тих, хто навчає та навчається, з унікальними подробицями становлення та розбудови нашої держави.

У рамках теми «Культурна дипломатія та міжнародний імідж України» перед школярами, студентами та педагогами виступив магістр зовнішньої політики Володимир Ставнічук, який нині очолює напрям просування України в світі у Міністерстві інформаційної політики.  

 Володимир Ставнічук

Володимир Ставнічук

 

Зустріч супроводжувалася мультимедійною презентацією найактуальнішого комунікаційного бренду «UKRAINE NOW», що поширюється за кордоном з метою підвищення рівня поінформованості світового співтовариства про Україну та зміцнення позитивного сприйняття нашої держави. Один із слайдів, які демонструвалися перед аудиторією, подано нижче.

  UAnow

 

Володимир Ставнічук наголосив на можливості вільно використовувати цей логотип, який розроблено з ініціативи Міністерства інформаційної політики та затверджено Урядом для популяризації України у світі, зокрема, стимулювання іноземців до подорожування, інвестування, взаємовигідної торгівлі.

Державний менеджер відповів на запитання заінтересованих слухачів, після чого вдячні учасники вручили йому книгу сучасного українського письменника.

 Ставнічук

 

Формування аудиторії даного заходу та двох попередніх здійснювалось головою секретаріату Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» Юрієм Мажугою (на фото нижче), який також забезпечував показ усіх презентацій. Підтримуючи Київську обласну бібліотеку для дітей, що розташована у столиці на житловому масиві Русанівка, він передав їй цінну літературу історичного та патріотичного змісту, подарував офісні меблі та зробив грошовий благодійний внесок.

 Юрій Мажуга

Юрій Мажуга  

 

 Лютий 2019 року

 

 

 

 

 НА ДОПОМОГУ МІНІСТРУ ФРІЗ

 

Минають місяці з часу утворення Міністерства у справах ветеранів України, але і досі не оприлюднено його структури. Відповідно до пункту 8 частини 2 статті 8 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» обов’язок щодо затвердження структури апарату Міністерства і його територіальних органів покладено на Міністра Ірину Фріз.

 

Детальніше: НА ДОПОМОГУ МІНІСТРУ ФРІЗ

 

 

 

ЛЕГЕНДАРНИЙ ЮРІЙ ШУХЕВИЧ
ЗУСТРІВСЯ З МОЛОДДЮ

 

Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» спільно з Київською обласною бібліотекою для дітей продовжують цикл регулярних просвітницьких бесід для ознайомлення тих, хто навчає та навчається, з унікальними подробицями становлення та розбудови України.

У жовтні нашим гостем став Юрій Шухевич – український політв’язень таборів СРСР, син Головного Командира Української повстанської армії (УПА), Герой України, народний депутат України. Легендарний борець з комуністичним тоталітарним режимом, безпосередній учасник визвольного руху і водночас сучасний державний діяч топ-рівня ґрунтовно висвітлив тему «Українська повстанська армія: вони воювали за незалежність!»

Детальніше: ЛЕГЕНДАРНИЙ ЮРІЙ ШУХЕВИЧ ЗУСТРІВСЯ З МОЛОДДЮ

 

 

7 ЛИСТОПАДА
ДЕНЬ ВЕТЕРАНСЬКОГО ГНІВУ!

 

Накипіло! У цей день під стінами Кабінету Міністрів України на вулиці Грушевського, 12/2 у місті Києві зібралися тисячі бойових побратимів та небайдужих громадян з вимогою створити Міністерство у справах ветеранів. Вони спитали з урядовців за невиконану обіцянку забезпечити у такий спосіб функціонування спрощеної системи «єдиного вікна» у сфері медико-соціального обслуговування ветеранів війни.

Детальніше: 7 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВЕТЕРАНСЬКОГО ГНІВУ

 

 

 

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВІКТОР ЄЛЕНСЬКИЙ РОЗПОВІВ ПРО ТОМОС

 

За ініціативи Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» спільно з Київською обласною бібліотекою для дітей, що розташовується у столиці на Русанівській набережній, 12, започатковано цикл регулярних просвітницьких бесід для ознайомлення тих, хто навчає та навчається, з унікальними подробицями сучасного етапу розбудови нашої країни.

Першим гостем став Віктор Єленський, народний депутат України, голова підкомітету з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Відомий релігієзнавець, доктор філософських наук і водночас державний діяч топ-рівня ґрунтовно висвітлив тему «Томос із Константинополя для автокефалії українського православ’я».

 

Детальніше: НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВІКТОР ЄЛЕНСЬКИЙ РОЗПОВІВ ПРО ТОМОС

2019  goia.org.ua