Купить сигнализатор поклевки можно здесь

 

 

7 ЛИСТОПАДА
ДЕНЬ ВЕТЕРАНСЬКОГО ГНІВУ!

 

Накипіло! У цей день під стінами Кабінету Міністрів України на вулиці Грушевського, 12/2 у місті Києві зібралися тисячі бойових побратимів та небайдужих громадян з вимогою створити Міністерство у справах ветеранів. Вони спитали з урядовців за невиконану обіцянку забезпечити у такий спосіб функціонування спрощеної системи «єдиного вікна» у сфері медико-соціального обслуговування ветеранів війни.

 

 

Дотепер, на п’ятому році російської збройної агресії, у нас змінилася лише назва військової операції на Сході України. Натомість сотні тисяч її учасників, повертаючись з передової, стикаються з принизливою необхідністю оббивати десятки порогів різних відомств, щоб скористатися своїми законними правами. Тому місія нового повноважного Міністерства, на яке має перетворитися існуюча Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції без значного збільшення штатної чисельності, полягатиме у індивідуальному сервісному підході до потреб кожного ветерана.

 

 

Тобто, звернувшись лише один раз до центрального апарату Міністерства чи до його територіальних відділень, людина у чітко визначені стислі строки одержить комплекс послуг, яких потребує. Передбачається, що структура дбатиме не лише про учасників бойових дій на Донбасі. Опікуватимуться там і тими, хто воював з нацизмом у період Другої світової війни, під час протистояння комуністичному тоталітарному режиму СРСР, воїнами-інтернаціоналістами. Окрему увагу буде приділено постраждалим в ході Революції Гідності та звільненим із полону на тимчасово окупованих територіях і в Росії.

Повертаючись до акції 7 листопада 2018 року, зазначимо, що допомагали громаді «розтормошити» забудькуватих членів Кабінету Міністрів України народні депутати на чолі з Юрієм Шухевичем. Вони чітко сформулювали суть вимог ветеранської спільноти, виклали покроковий алгоритм дій для Уряду та Прем’єр-міністра і взяли під контроль їх виконання. Повний текст депутатського звернення подано нижче.

 

Лист Юрія Шухевича, Андрія Білецького, Олега Петренка до Гройсмана

 

 

 

 

ЛЕГЕНДАРНИЙ ЮРІЙ ШУХЕВИЧ
ЗУСТРІВСЯ З МОЛОДДЮ

 

Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» спільно з Київською обласною бібліотекою для дітей продовжують цикл регулярних просвітницьких бесід для ознайомлення тих, хто навчає та навчається, з унікальними подробицями становлення та розбудови України.

У жовтні нашим гостем став Юрій Шухевич – український політв’язень таборів СРСР, син Головного Командира Української повстанської армії (УПА), Герой України, народний депутат України. Легендарний борець з комуністичним тоталітарним режимом, безпосередній учасник визвольного руху і водночас сучасний державний діяч топ-рівня ґрунтовно висвітлив тему «Українська повстанська армія: вони воювали за незалежність!»

 

Юрій Шухевич, Юрій Лагутов, Ігор Мамонтов,

Юрій Шухевич – у центрі, праворуч на фото – Ігор Мамонтов, дослідник діяльності ОУН і УПА, ліворуч – Юрій Лагутов, директор Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ»

 

Зустріч розпочалася з мультимедійної презентації про історичні події, що передували створенню УПА, мету та правомірність повстанської боротьби, її провідних представників, теперішній статус колишніх вояків, чий головний внесок у здобуття незалежності справедливо визнано Українською державою.

Слайди, які демонструвалися перед аудиторією, подано нижче (натисніть на зображення для відкриття файла презентації).

 

Українська Повстанська Армія

 Натисніть на зображення для перегляду презентації

 

 

Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук Ігор Мамонтов, який підготував монографію «ОУН і УПА у правовому полі», наголосив, що історичний український націоналістичний рух у боротьбі з тоталітарними режимами в цілому мав законний характер, оскільки намагався реалізувати право народів на самовизначення, апелюючи до законів держав, у складі яких перебували українські землі, та до міжнародного законодавства. Тому його діяльність, зокрема створення УПА, необхідно визнати з політико-правової точки зору одним з етапів національно-визвольної боротьби українського народу і загалом антитоталітарної боротьби у світі у ХХ столітті.

Понад годину тривало спілкування з Юрієм Шухевичем. Він зазначив, що в умовах сучасної боротьби українського народу за суверенітет і територіальну цілісність проти зовнішньої військової агресії особливо цінним є приклад бойової слави ОУН і УПА 1940-1960-х років.

Адже саме несприйняття окупантами ідеї вільної України під час Другої світової війни та посилення утисків мирного населення стало поштовхом до того, що у жовтні 1942 року на Поліссі постали перші збройні відділи УПА – військово-політичної формації українського визвольного руху, яка діяла до вересня 1949 року, після чого була реорганізована в збройне підпілля, системна діяльність якого тривала до середини 1950-х років.

Протягом усього часу існування Повстанської армії головним ворогом вважався СРСР як імперія, що завдала українському народові найжахливіших втрат – масові політичні репресії, голодомори, депортації населення. Разом з цим, УПА від самого початку творилася як реакція населення на окупаційний терор, тому протягом всього періоду німецької окупації здійснювався активний антинацистський спротив.

Стратегічною метою УПА було відновлення української державності. Підпільно-партизанська визвольна боротьба розгорталася проти усіх держав, що намагалися завадити цьому.

Народний депутат відповів на численні запитання аудиторії, після чого всі бажаючі змогли одержати особистий автограф Юрія Шухевича і зробити спільні фотографії.

 
 

 Зустріч з Юрієм Шухевичем

 

Від імені студентів, учнів та педагогів зі словами вдячності виступила доцент Київського національного університету технологій та дизайну Марина Скиба, яка вручила високошанованому гостю букет квітів. Юрій Лагутов – ініціатор зустрічі – висловив переконаність, що життєвий приклад Юрія Шухевича є для усіх зразком незламності духу та наполегливості у сьогоднішній боротьбі за Україну як вільну й авторитетну світову державу. 

 

Юрій Шухевич, Юрій Лагутов

 

Організаційне сприяння у проведенні заходу було надане співробітниками Відділу у справах учасників боротьби за незалежність України Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Владиславом Халявою та Ксенією Макарчук, яка здійснила поданий нижче відеозапис зустрічі.

 

 

Жовтень 2018 року

 

 

 

ВОЯКАМ ОУН І УПА – СТАТУС УБД!

 ЗВІЛЬНЕНИМ З ПОЛОНУ –
СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО!

 

Юрій Лагутов розповів про діяльність Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції щодо повноцінного визнання героїв, які зі зброєю в руках виборювали незалежність України у ХХ столітті, а також про необхідні соціальні гарантії для незаконно ув’язнених теперішньої війни, які перебували у неволі на тимчасово окупованих територіях та у Росії.

Дивіться виступ на круглому столі «Визначення ветеранських статусів. Доцільність перегляду наданих статусів», що відбувся в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

 

 

Червень 2018 року

 

 

 

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВІКТОР ЄЛЕНСЬКИЙ РОЗПОВІВ ПРО ТОМОС

 

За ініціативи Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» спільно з Київською обласною бібліотекою для дітей, що розташовується у столиці на Русанівській набережній, 12, започатковано цикл регулярних просвітницьких бесід для ознайомлення тих, хто навчає та навчається, з унікальними подробицями сучасного етапу розбудови нашої країни.

Першим гостем став Віктор Єленський, народний депутат України, голова підкомітету з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Відомий релігієзнавець, доктор філософських наук і водночас державний діяч топ-рівня ґрунтовно висвітлив тему «Томос із Константинополя для автокефалії українського православ’я».

 

Детальніше: НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВІКТОР ЄЛЕНСЬКИЙ РОЗПОВІВ ПРО ТОМОС

 

 

ВИМАГАЄМО УСУНЕННЯ ЧЕРНИША

З ПОСАДИ МІНІСТРА

 

У квітні 2018 року виповнилося два роки відтоді як Уряд прийняв рішення про утворення Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Увесь цей час його очолює Вадим Черниш – найсумнівніше призначення в чинному Кабінеті Міністрів України.

Що очікувалося від людини з ТАКОЮ біографією, те зрештою і сталося. Як насправді виглядає нині дивне «Міністерство сюрреалізму» із середини, свідчить інфографіка. Збільшіть зображення, дізнайтесь достовірні факти! Матеріали можна також роздрукувати на стандартних аркушах, щоб передати, зокрема, тим народним депутатам, хто проголосував за цього персонажа в 2016 році.     

 

Детальніше: ВИМАГАЄМО УСУНЕННЯ ЧЕРНИША З ПОСАДИ МІНІСТРА

2019  goia.org.ua