Купить сигнализатор поклевки можно здесь

 

 

ДИРЕКТОР «ІНТЕР-АКЦІЇ» ЗУСТРІВСЯ
ЗІ СТУДЕНТАМИ

 

15 лютого 2018 р. кандидат наук з державного управління Юрій Лагутов провів тренінг на тему «Управління у сфері громадської діяльності» для студентів факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну. Захід ініціювала доцент вузу Марина Скиба.

Націлюючи молодь на здобуття знань та опанування необхідними навичками для менеджерів сучасного світу, Ю.Лагутов надав поради людини-практика, яка себе реалізувала, розповів студентам свою історію успіху. Присутні з інтересом слухали виступ.  

 

 

Зазначалося, що під «громадською діяльністю» розуміється сфера духовного виробництва, наближена до політичних, державно-владних відносин, а також безоплатність, ідейність праці. Тому Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» є нестандартною організацією.

Без іноземних грантів чи політичних замовлень ми запроваджуємо власні механізми впливу на правлячий клас з метою формування українців як нації гідних громадян, спроможних самим створити ефективну державу, замість виживати або емігрувати.

Учасники тренінгу змогли ознайомитись з відповідними концептуальними матеріалами. 

 

 

В основу управлінської моделі Центру покладено інтуїцію – чуття, що ґрунтується на попередньому досвіді та теоретичних наукових знаннях учасників організації, які взаємодіють задля всебічного прогресу України. Студентству було запропоновано активніше долучатися до громадської діяльності, спрямованої на розвиток особистісного потенціалу кожного.

 

Юрій Лагутов – у центрі (в білому)

 

 

 

ПЕРЕЗАВАНТАЖУЄМО МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ (МТОТ)

 

Останнім часом його неймовірно «глючить», а керівництво перебуває наче у віртуальній паралельній реальності. Такий висновок напрошується після ознайомлення з відповіддю на адресу Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ», Благодійного фонду «ТОЛОКА» і Громадської організації «Перспектива ХХ сторіччя», які спільно надіслали відкритого листа Міністру з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадиму Чернишу з обґрунтованою пропозицією утворити при МТОТ експертну групу з розвитку громадянської миротворчої діяльності.

Виявляється, у цьому «немає нагальної необхідності», адже «проводяться зустрічі, семінари, конференції». Правда, жодних конкретних результатів від даного процесу щось не дуже помітно, але: «Всё хорошо, прекрасная маркиза». Такий от рівень розуміння взаємодії держави з громадянським суспільством у часи війни. Нижче наведено повний текст пустопорожньої депеші МТОТ. І це ще півбіди, зверніть увагу на дати (обведені червоним). Документ з вихідним номером від 29.08.2017 відправлено адресатам аж 27.09.2017. Цілий місяць знадобився. Уявляєте, скільки чекатимемо на деокупацію!

 

 

 

 

 

А тепер просимо ознайомитися з нашим відкритим листом, текст якого подано нижче. Так, так, це саме те, чого не потребує нинішній МТОТ, хоча ідеться, насамперед, про розвиток позитивних напрацювань, досягнутих раніше завдяки професійній співпраці з громадськістю одного співробітника, коли це було ще можливим.

 

 

Висновки робіть самі. На наш погляд, знаючи дещо «із середини» МТОТ, відомство приречене на «відмирання», доки ним керуватиме В.Черниш, адже фактичне послідовне ігнорування громадськості з його боку неминуче призведе до негативної суспільної реакції. Нагадаємо, що проведення 24 січня 2017 р. Установчих зборів Громадської ради при МТОТ відбувалося з численними порушеннями процедури та в умовах, що позбавили можливості встановити реальні результати волевиявлення.

За відсутності належної участі громадськості у формуванні та реалізації відповідної державної політики МТОТ не справляється з виконанням покладених на нього обов’язків. Зокрема, Державна цільова програма відновлення та розбудови миру в східних регіонах України досі залишається неприйнятою, хоча згідно з її концепцією (схвалена Урядом ще 31 серпня 2016 р.) на це відводилося три місяці. Так само не затверджено План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Раніше суттєвим провалом став План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 р. №8-р. Цей документ був справедливо розкритикований через неузгодженість з очікуваннями громадськості та відсутність реальної спрямованості на деокупацію Донбасу, що призвело до його публічної обструкції.

І це лише найбільш резонансні «проколи» МТОТ, перелік яких можна продовжувати. Але люди вже вимагають не пояснень бездіяльності, а відповідальності конкретних посадових осіб. Наприклад, нещодавно переселенці з Криму та Донбасу пікетували Кабінет Міністрів України з вимогою ліквідувати дане міністерство, спрямувавши кошти, передбачені на його утримання, на розробку необхідних житлових програм.

Враховуючи викладене, з метою збереження та розкриття творчого потенціалу багатьох справжніх фахівців та подвижників, котрі ще працюють у МТОТ, ми ініціюємо системну роботу для призначення якісно нового Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, здатного ефективно виправити ситуацію стагнації, що склалася у цьому важливому органі.

 

Жовтень 2017 р.

 

 

 

 

 

СПОНУКАЄМО ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ
НА ГРОМАДУ

 

У сьогоднішній Україні є очевидною наявність ознак «розділеного суспільства», що виявляється, зокрема, у взаємній відчуженості між громадянами і державними інституціями. Виник сталий парадокс: «маленькі» українці, перманентно обурені владою, яку часто називають узагальнюючим словом «вони», не усвідомлюють, що самі її породжують. Так замикається коло. Ми ходимо по ньому допоки воно не перетворюється на зашморг. Потім, коли вже несила терпіти, розриваємо його шляхом безкровних та кривавих революцій.

 Чи ще багато їх попереду? Стільки, скільки триватиме боротьба з нашим менталітетом, аж до цілковитого розуміння, що вже недостатньо просто повставати проти влади-супостата, наче вона з’явилася нізвідки. Необхідно виробляти в собі внутрішню здатність продукувати ефективну сервіс-владу, іншими словами – ставати відповідальними господарями своєї країни на усіх рівнях.

 Враховуючи вищевикладене, Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» запроваджує комплекс заходів з метою удосконалення політичних та державно-управлінських відносин в Україні на основі дієвого інтелектуально-практичного впливу для якнайшвидшого подолання духовної кризи у сприйнятті владою громадян та їхньому взаємному негативному ставленні. Відповідні підходи передбачають сукупність всебічних спонукальних кроків, які здійснюватимуться щодо орієнтування застарілих по суті державних органів на неухильну взаємодію з прогресивними представниками громадянського суспільства в інтересах прискорення європейського розвитку.  

 Оперативною моделлю даної системи є комунікативний захід «ВПЛИВ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ НА ДУХОВНЕ ОНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», проведений у липні 2017 року з ініціативи нашої організації, та подальші конкретні дії щодо впровадження його напрацювань. Потужний інтелектуальний поштовх з боку громади має обов’язково надавати державному механізму імпульс управлінського руху правильного напряму. При цьому самі ініціатори слушних ідей мають бути діяльними лідерами, спроможними «витискати» із подекуди формальних відповідей влади потрібний суспільству практичний результат.

Детальніше: СПОНУКАЄМО ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ НА ГРОМАДУ

 

 

 

КРУГЛИЙ СТІЛ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

 

До Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» надійшла відповідь із Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності щодо запропонованої нами спільно з ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» ідеї обговорити на парламентському «майданчику» духовні принципи і проблеми моральної відповідальності у політичній та державно-управлінській діяльності.

Виходячи із змісту листа за підписом Миколи Княжицького, текст якого подано нижче, зазначені аспекти можуть бути розглянуті у рамках раніше запланованого в стінах Верховної Ради України круглого столу на тему: «Освіта, культура та релігія як чинники зміцнення гуманітарної безпеки України», що передбачається провести у листопаді 2017 року.

 

 

Підтримуючи вищевикладену зустрічну пропозицію «долучитися до роботи», ми у свою чергу вважаємо її запрошенням до широкої суспільної дискусії стосовно самого визначення згаданого у листі поняття «духовна безпека». Зокрема, на наш погляд, такі гріховні явища сучасного українського парламентаризму як політична корупція, «кнопкодавство», безсоромна відмова виконувати передвиборчі обіцянки (згадайте хоча б коаліційну угоду в частині запровадження «відкритих списків» та скасування мажоритарних округів) свідчать про небезпечну бездуховність цілого правлячого класу за дуже рідкісними виключеннями.

Пересічні виборці досі мало спроможні на правильні висновки, бо ще не сягнули світлих ідейних висот, переважно обираючи тих самих пройдисвітів за подачки. Тому громадяни мають чути не лише на круглих столах, але й у проповідях та публічних виступах вагомі слова релігійних діячів усіх конфесій, інших моральних лідерів України щодо відповідальності перед Богом за свої дії політиків, можновладців та тих, хто їх на це необачно уповноважує.      

 

 

Центр суспільного розвитку
«ІНТЕР-АКЦІЯ»

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Інститут християнської демократії

Дослідницька компанія
«Active Group»

 

ВПЛИВ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ НА ДУХОВНЕ ОНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, попри військові навчання, що відбувалися за адресою: вул. Олександра Кошиця, 11, радо відкрила свої двері для учасників неординарного комунікативного заходу, спільно здійсненого силами вищезазначених організаторів.

Місце проведення було обрано не випадково. Воно засвідчило, по-перше, відхід ініціаторів від застарілого сприйняття районного рівня, як менш важливого, підкреслило суспільну всеосяжність теми, виявило лідерів її нового розуміння; по-друге, створило символічну атмосферу, оскільки шлях до основних «повітряних воріт» України пролягає Дарницьким районом столиці.

 

Директор Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» Юрій Лагутов на «підступах» до місця зустрічі інтелектуалів-практиків

Детальніше: ВПЛИВ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ НА ДУХОВНЕ ОНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

2018  goia.org.ua