Купить сигнализатор поклевки можно здесь

 

 

ВИМАГАЄМО УСУНЕННЯ ЧЕРНИША

З ПОСАДИ МІНІСТРА

 

У квітні 2018 року виповнилося два роки відтоді як Уряд прийняв рішення про утворення Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Увесь цей час його очолює Вадим Черниш – найсумнівніше призначення в чинному Кабінеті Міністрів України.

Що очікувалося від людини з ТАКОЮ біографією, те зрештою і сталося. Як насправді виглядає нині дивне «Міністерство сюрреалізму» із середини, свідчить інфографіка. Збільшіть зображення, дізнайтесь достовірні факти! Матеріали можна також роздрукувати на стандартних аркушах, щоб передати, зокрема, тим народним депутатам, хто проголосував за цього персонажа в 2016 році.     

 

ЗБІЛЬШИТИ ЗОБРАЖЕННЯ

 

 

ЗБІЛЬШИТИ ЗОБРАЖЕННЯ

 

Виправляти помилки ніколи не пізно, а їх визнання ще й викликатиме додаткову повагу з боку публіки. Особливо за рік до виборів! Тому прийняття Постанови про звільнення Черниша В.О. з посади Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України набуває нагальної необхідності.

Даний проект вже внесений! Він перебуває на розгляді профільного парламентського Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, але його досі не поставлено на голосування у залі Верховної Ради України.

Закликаємо членів цього Комітету не гальмувати процес! Ось їхні імена: Брензович Василь Іванович, Джемілєв Мустафа, Логвинський Георгій Володимирович, Немиря Григорій Михайлович (Голова Комітету), Рабінович Вадим Зіновійович, Суслова Ірина Миколаївна, Тимошенко Юлія Володимирівна, Фельдман Олександр Борисович, Чубаров Рефат Абдурахманович.

Кожен із Вас нестиме першочергову персональну відповідальність за те, що коїться з МінТОТ, разом з Володимиром Гройсманом і Петром Порошенком. Наступного разу люди протестуватимуть більш жорстоко під іншими стінами!  

 

 

 

ПЕРЕЗАВАНТАЖУЄМО МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ (МТОТ)

 

Останнім часом його неймовірно «глючить», а керівництво перебуває наче у віртуальній паралельній реальності. Такий висновок напрошується після ознайомлення з відповіддю на адресу Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ», Благодійного фонду «ТОЛОКА» і Громадської організації «Перспектива ХХ сторіччя», які спільно надіслали відкритого листа Міністру з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадиму Чернишу з обґрунтованою пропозицією утворити при МТОТ експертну групу з розвитку громадянської миротворчої діяльності.

Виявляється, у цьому «немає нагальної необхідності», адже «проводяться зустрічі, семінари, конференції». Правда, жодних конкретних результатів від даного процесу щось не дуже помітно, але: «Всё хорошо, прекрасная маркиза». Такий от рівень розуміння взаємодії держави з громадянським суспільством у часи війни. Нижче наведено повний текст пустопорожньої депеші МТОТ. І це ще півбіди, зверніть увагу на дати (обведені червоним). Документ з вихідним номером від 29.08.2017 відправлено адресатам аж 27.09.2017. Цілий місяць знадобився. Уявляєте, скільки чекатимемо на деокупацію!

 

Детальніше: ПЕРЕЗАВАНТАЖУЄМО МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ...

 

 

ДИРЕКТОР «ІНТЕР-АКЦІЇ» ЗУСТРІВСЯ
ЗІ СТУДЕНТАМИ

 

15 лютого 2018 р. кандидат наук з державного управління Юрій Лагутов провів тренінг на тему «Управління у сфері громадської діяльності» для студентів факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну. Захід ініціювала доцент вузу Марина Скиба.

Націлюючи молодь на здобуття знань та опанування необхідними навичками для менеджерів сучасного світу, Ю.Лагутов надав поради людини-практика, яка себе реалізувала, розповів студентам свою історію успіху. Присутні з інтересом слухали виступ.  

 

 

Детальніше: ДИРЕКТОР «ІНТЕР-АКЦІЇ» ЗУСТРІВСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ

 

 

 

КРУГЛИЙ СТІЛ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

 

До Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» надійшла відповідь із Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності щодо запропонованої нами спільно з ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» ідеї обговорити на парламентському «майданчику» духовні принципи і проблеми моральної відповідальності у політичній та державно-управлінській діяльності.

Виходячи із змісту листа за підписом Миколи Княжицького, текст якого подано нижче, зазначені аспекти можуть бути розглянуті у рамках раніше запланованого в стінах Верховної Ради України круглого столу на тему: «Освіта, культура та релігія як чинники зміцнення гуманітарної безпеки України», що передбачається провести у листопаді 2017 року.

 

Детальніше: КРУГЛИЙ СТІЛ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ

2018  goia.org.ua