04.12.2019

СПІВПРАЦЯ

ВПЛИВ НАШ – РЕЗУЛЬТАТ ВАШ!

ПЕРША ЛОБІСТСЬКА КОНТОРА
при громадській організації

«Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ»

Ми пропонуємо доступ до політиків та влади, щоб мотивувати їх засобами переконання на справедливі рішення в інтересах тих, хто до нас звертається із будь-якої сфери діяльності. Оперуємо універсальним інструментарієм ефективного впливу за допомогою встановлення дієвих урядових зв’язків та передавання важливих повідомлень. Це дозволяє досягати потрібного законного результату на взаємовигідній основі.

Ми – правильні лобісти. Наш неприбутковий лобізм – абсолютно здорове та потрібне для демократичного суспільства явище. Виходимо із того, що лобізм, на відміну від корупції, не заборонений, отже, – дозволений, легальний. Задача підготовлених лобістів полягає у кваліфікованій роботі з державними органами, заінтересованими групами та засобами масової інформації. Результат цієї роботи – досягнення поставленої мети (ухвалення необхідного рішення).

Лобіювання не означає підкуп чи незаконний тиск. Ми фахово домагаємося цілей, визначених тими, хто до нас звертається, в абсолютно зрозумілий спосіб: аналітика, написання законопроектів та нормативно-правових актів, комунікація з владою, партіями та медіа, акції прямої дії. У такому процесі немає хабарів. Він прозорий та доступний кожному.

Лобіювання є інструментом взаємодії, який призводить до ухвалення прогресивних рішень, вигідних як бізнесу, так і суспільству. Його застосування допомагає вирішувати питання дешевше за корупцію та у законний спосіб, спираючись на статутну діяльність Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ»!

 

З питань співпраці просимо звертатися:

(067) 508-22-45

(050) 443-55-25

goia.org.ua@gmail.com