04.12.2019

КУЛИК Олег Володимирович

Народився 4 серпня 1963 р. в с. Мокиївка Чорнухинського району Полтавської області в сім’ї військовослужбовця.

У 1984 р. закінчив Новосибірське вище військово-політичне загальновійськове училище, офіцер з вищою військово-політичною освітою, викладач історії та суспільствознавства.

Службу в Збройних Силах України закінчив 2001 р. у званні підполковника. Пенсіонер Міністерства оборони України.

Після виходу у запас працював на приватні фірми. Згодом обіймав посаду заступника генерального директора з питань управління справами Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» (2006-2008 рр.).

Також має значний досвід партійної та політичної роботи.

В 2002-2006 рр. був депутатом Дніпровської районної у місті Києві ради, де ініціював створення єдиної депутатської фракції «Наша Україна – Батьківщина», оскільки на той час кількість членів обох партій в депутатському корпусі не дозволяла утворити окремі фракції.

Постійно бере активну участь в організації та проведенні успішних виборчих кампаній на території міста Києва, обіймаючи керівні штабні посади в демократичних силах (2004 р. – штаб Віктора Ющенка на житловому масиві Березняки; 2006 р. – штаб Блоку «ПОРА-ПРП» на Райдужному масиві та Воскресенці; 2012 р. – штаб опозиції у Святошині; 2014 р. – штаб кандидата в народні депутати України у Дарниці).

Користується значним авторитетом серед простих громадян. Очолює Дніпровський районний комітет Київської регіональної профспілки військовослужбовців. В умовах народного повстання 2013-2014 рр. став революційним комендантом Дніпровського району міста Києва від Комітету «Воля Лівобережжя». У 2021 р. обраний до складу Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації.

На даний час – член Правління Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ», відповідальний за організаційно-масовий напрям діяльності.

Нарада з В. Боцвінчуком, О. Куликом та В. Фісуном від 01.11.17 (ТБ-7 Продакшн)