Центр суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» завершує спільний з Київською обласною бібліотекою для дітей цикл просвітницьких бесід для ознайомлення тих, хто навчає та навчається, з унікальними подробицями становлення та розбудови нашої держави.
У рамках теми «Культурна дипломатія та міжнародний імідж України» перед школярами, студентами та педагогами виступив магістр зовнішньої політики Володимир Ставнічук, який нині очолює напрям просування України в світі у Міністерстві інформаційної політики.
![](http://559.1gb.ua/wp-content/uploads/2019/12/131219_6-1024x577.jpg)
устріч супроводжувалася мультимедійною презентацією найактуальнішого комунікаційного бренду «UKRAINE NOW», що поширюється за кордоном з метою підвищення рівня поінформованості світового співтовариства про Україну та зміцнення позитивного сприйняття нашої держави. Один із слайдів, які демонструвалися перед аудиторією, подано нижче.
![](http://559.1gb.ua/wp-content/uploads/2019/12/131219_7-1024x576.jpg)
Володимир Ставнічук наголосив на можливості вільно використовувати цей логотип, який розроблено з ініціативи Міністерства інформаційної політики та затверджено Урядом для популяризації України у світі, зокрема, стимулювання іноземців до подорожування, інвестування, взаємовигідної торгівлі.
Державний менеджер відповів на запитання заінтересованих слухачів, після чого вдячні учасники вручили йому книгу сучасного українського письменника.
![](http://559.1gb.ua/wp-content/uploads/2019/12/131219_8-1024x577.jpg)
Формування аудиторії даного заходу та двох попередніх здійснювалось головою секретаріату Центру суспільного розвитку «ІНТЕР-АКЦІЯ» Юрієм Мажугою (на фото нижче), який також забезпечував показ усіх презентацій. Підтримуючи Київську обласну бібліотеку для дітей, що розташована у столиці на житловому масиві Русанівка, він передав їй цінну літературу історичного та патріотичного змісту, подарував офісні меблі та зробив грошовий благодійний внесок.
![](http://559.1gb.ua/wp-content/uploads/2019/12/131219_9-1024x768.jpg)
Юрій Мажуга
Лютий 2019 року